Építőipar, Tetőszigetelők

2 fős 2 tetőszigetelő csapat

  • Északnyugat

Állás információk

  • Az ajánlat száma AB2PRO-54486
  • A megbízás időtartama 24 hét
  • A megbízás kezdő időpontja 24/03/2024
  • Elvárt tapasztalat > 2 év
  • Fizetés Minimum 13 € / óra nettóban

Az AB2PRO egy nemzetközi társaság tagja, egy multikulturális toborzó cég, amelynek a munkaerő kölcsönzés áll a tevékenységének középpontjában. A cég csapata a hét minden napján saját anyanyelvükön nyújt támogatást és segítséget az alkalmazottainak.
Minimum 2 fős csapatok jelentkezését várjuk (amennyiben egyedül van, megpróbálunk találni Ön mellé egy csapatot). A szállást a cég biztosítja, a kiutazáshoz és a mindennapi munkába járáshoz pedig szükséges a csapatonkénti egy autó.

Állásajánlat leírása :

Partnercégünk számára keresünk tapasztalt és önálló tetőszigetelő csapatot, amelynek legalább az egyik tagja rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal és autóval.

Feladatok :

Munkavállalóinknak az építésvezető írányítása alatt a következő feladatokat kell ellátnia :

  • Hő- és alkalmanként hangszigetelés biztosítása, akár új épületeknél, akár felújítás során.
  • A munkálatokat az épület azon részein lesznek, amelyek különösen ki vannak téve a hidegnek és a nedvességnek, mint például a tető, a tartófalak, a víztartályok, a mélygarázsok, a vízgátak, a vízvisszanyerő medencék stb.
  • Kezelendő felület tisztítása.
  • Kisebb kőművesmunkák elvégzése, például padlóegyengetés vagy falrepedés javítása.
  • Első réteg vízzigetelés felvitele.
  • Függőleges felületekhez használjon műgyantát vagy előregyártott membránokat.
  • Olvasztott aszfalt öntése.
  • Hagyományos szigetelés beépítése.
  • Az egész lefedése fa vagy bordázott fémlemez burkolattal.
  • Maró és forró termékek kezelése.

Elvárt végzettség/ tapasztalat :

Építőiparban és vízszigetelésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat.

Elvárások :

Fizikailag terhelhető

Olvadt szigetelőanyagok kezelésének ismerete

Kisebb méretű kőművesmunkák elvégzése.

Burkolatok rögzítése.

Hozzon magával saját kéziszerszámokat: simítót, spatulát, kalapácsot, mérőeszközt, ceruzát, vágóeszközt, fáklyát.

Jelentkezzen most erre az állásra

Ők többet tudnak mesélni

Egy álláslehetőség sem felel meg az Ön profiljának?

Csatlakozzon folyamatosan bővülő családi vállalatunkhoz! Egy európai csoport leányvállalataként minden nemzetiséget és kultúrát szívesen fogadunk munkavállalóink körében. #Europa #sokszinu #munkaerokolcsonzo #AB2PROTEAM

Uploading