Építőipar, Kültéri festő

Kültéri festő 2 csapat

  • Északnyugat

Állás információk

  • Az ajánlat száma AB2PRO-73691
  • A megbízás időtartama 4 hét
  • A megbízás kezdő időpontja 22/09/2024
  • Elvárt tapasztalat > 2 év
  • Fizetés Minimum 12.50 € / óra nettóban

Az AB2PRO egy nemzetközi társaság tagja, egy multikulturális toborzó cég, amelynek a munkaerő-kölcsönzés áll a tevékenységének középpontjában. A cég csapata a hét minden napján saját anyanyelvükön nyújt támogatást és segítséget alkalmazottai számára. A cég csapata a hét minden napján saját anyanyelvükön nyújt támogatást és segítséget az alkalmazottainak.
Minimum 2 fős csapatok jelentkezését várjuk (amennyiben egyedül van, megpróbálunk találni Ön mellé egy csapatot). A szállást a cég biztosítja, a kiutazáshoz és a mindennapi munkába járáshoz pedig szükséges a csapatonkénti egy autó.

Állásajánlat leírása :

Ügyfeleink egyike számára keresünk tapasztalt, önállóan dolgozó kültéri festő csapatot, amelynek legalább egy tagja rendelkezik autóval és érvényes jogosítvánnyal.

Feladatok :

  • Munkavállalóinknak a felelős vezető írányítása alatt a következő feladatokat kell ellátnia :
  • Külső falak tisztítása és előkészítése
  • Szigetelő/ vízszigetelő anyagok alkalmazása
  • Falburkolatok felvitele

Elvárt végzettség/ tapasztalat :

Építőipari képzés és kültéri festőként szerzett tapasztalat (legalább 2 év).

Elvárások :

GLETTELÉS
CSISZOLÁS
SZÓRÓPISZTOLY BEÁLLÍTÁSA
SZÓRÓPISZTOLY HASZNÁLATA ÉS KARBANTARTÁSA
FESTÉS

Saját kéziszerszámok: mérőszalag, ceruza, sniccer, spakni, kőműveskanál, glettvas, szilikonpisztoly.

Jelentkezzen most erre az állásra

Ők többet tudnak mesélni

Egy álláslehetőség sem felel meg az Ön profiljának?

Csatlakozzon folyamatosan bővülő családi vállalatunkhoz! Egy európai csoport leányvállalataként minden nemzetiséget és kultúrát szívesen fogadunk munkavállalóink körében. #Europa #sokszinu #munkaerokolcsonzo #AB2PROTEAM

Uploading