Ács, Gyártó ipar

3 fős ács csapat

  • Északnyugat

Állás információk

  • Az ajánlat száma AB2PRO-32420
  • A megbízás időtartama 12 hét
  • A megbízás kezdő időpontja 08/01/2024
  • Elvárt tapasztalat > 2 év
  • Fizetés Minimum 11.5 € / óra nettóban

Az AB2PRO egy nemzetközi társaság tagja, egy multikulturális toborzó cég, amelynek a munkaerő kölcsönzés áll a tevékenységének középpontjában. A cég csapata a hét minden napján saját anyanyelvükön nyújt támogatást és segítséget az alkalmazottainak.

Minimum 2 fős csapatok jelentkezését várjuk (amennyiben egyedül van, megpróbálunk találni Ön mellé egy csapatot). A szállást a cég biztosítja. A kiutazáshoz és a mindennapi munkába járáshoz pedig szükséges a csapatonkénti egy autó.

Állásajánlat leírása :

Megbízónk részére keresünk önálló és tapasztalt ács csapatot, amelynek legalább egy autóval és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező tagja van.

Feladatok:

Alkalmazottainknak a munkahelyi vezető irányítása alatt a következő feladatokat kell elvégezniük:

  • Műszaki rajz alapján munkavégzés
  • Faanyag méretre vágása, beépítése
  • Fa tetőszerkezetek összeszerelése/ építése
  • Hagyományos összeszerelés vagy előregyártott elemek rögzítése a teherhordó elemekhez.

Elvárt végzettség/ tapasztalat :

Szakmai képzésben részesült, valamint ács munkákban szerzett tapasztalat (minimum 2 év).

Elvárások :

MŰSZAKI RAJZ OLVASÁSA
MAGASBAN, TETŐN, ÁLLVÁNYON VALÓ MUNKAVÉGZÉS BIZTONSÁGI FELSZERELÉSEK HASZNÁLATÁVAL
LÉPCSŐKÉSZÍTÉSI, ZSALUZÁSI ÉS ÁLLVÁNYOZÁSI ISMERETEK
ANYAGISMERET

Szükséges kéziszerszámok: mérőszalag, ceruza, kalapács, csavarhúzó, vízmérték, sniccer, famegmunkáló szerszámok.

Jelentkezzen most erre az állásra

Ők többet tudnak mesélni

Egy álláslehetőség sem felel meg az Ön profiljának?

Csatlakozzon folyamatosan bővülő családi vállalatunkhoz! Egy európai csoport leányvállalataként minden nemzetiséget és kultúrát szívesen fogadunk munkavállalóink körében. #Europa #sokszinu #munkaerokolcsonzo #AB2PROTEAM

Uploading