Építőipar, Külső homlokzati szigetelő

4 fős külső homlokzati szigetelő csapat

  • Északkelet

Állás információk

  • Az ajánlat száma AB2PRO-43720
  • A megbízás időtartama 4 hét
  • A megbízás kezdő időpontja 07/01/2024
  • Elvárt tapasztalat > 2 év
  • Fizetés Minimum 11 € / óra nettóban

Az AB2PRO egy nemzetközi társaság tagja, egy multikulturális toborzó cég, amelynek a munkaerő kölcsönzés áll a tevékenységének középpontjában. A cég csapata a hét minden napján saját anyanyelvükön nyújt támogatást és segítséget az alkalmazottainak.
Minimum 2 fős csapatok jelentkezését várjuk (amennyiben egyedül van, megpróbálunk találni Ön mellé egy csapatot). A szállást a cég biztosítja. A kiutazáshoz és a mindennapi munkába járáshoz pedig szükséges a csapatonkénti egy autó.

Állásajánlat leírása :

Megbízónk részére keresünk önálló és tapasztalt külső homlokzati szigetelő csapatot, amelynek legalább egy autóval és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező tagja van.

Feladatok :

Alkalmazottainknak a munkahelyi vezető irányítása alatt a következő feladatokat kell elvégezniük:

  • Munkaterület előkészítésében való részvétel
  • Épületek külső hőszigetelésének a megvalósítása
  • Külső hőszigetelés minden munkafolyamatának ismerete és megvalósítása (szigetelőanyag felvitele, megerősítés, csúsztatásos zsaluzás, színezés)

Elvárt végzettség/ tapasztalat :

Szakmai képzésben részesült, valamint külső hőszigetelésben szerzett tapasztalat (minimum 2 év).

Elvárások :

NIKECELLEL/ KŐZETGYAPOTTAL VALÓ MUNKAVÉGZÉS
VAKOLÁS
MAGASBAN VALÓ MUNKAVÉGZÉS
ÁLLVÁNYON, EMELŐKOSÁRBAN VAGY FÜGGŐÁLLVÁNYON VALÓ MUNKAVÉGZÉS

Szükséges kéziszerszámok: mérőszalag, ceruza, sniccer, vakolókanál, vízmérték, felületsimító (lepke), szilikonpisztoly.

Jelentkezzen most erre az állásra

Ők többet tudnak mesélni

Egy álláslehetőség sem felel meg az Ön profiljának?

Csatlakozzon folyamatosan bővülő családi vállalatunkhoz! Egy európai csoport leányvállalataként minden nemzetiséget és kultúrát szívesen fogadunk munkavállalóink körében. #Europa #sokszinu #munkaerokolcsonzo #AB2PROTEAM

Uploading